נחשף כי בקרבנו לומדת סטודנטית המהללת שהידים ונותנת לגיטימציה לטרור לכאורה

הרשו לי לספר לכם את הסיפור שמאחורי התמונה הזו:
ביום שישי האחרון, 06.05.22, נחשף כי בקרבנו לומדת סטודנטית המהללת שהידים ונותנת לגיטימציה לטרור לכאורה.
בין התבטאויותיה: "הם קדושים מעונים", ודברי שבח והלל לטרוריסט הנבלה מבני ברק, שמלבד הישראלים שרצח – רצח גם אזרחים זרים.
זו הייתה תזכורת שמדוברת על טרור איסלמיסטי חוצה מגזרים, חוצה דתות וחוצה מדינות.
הטרוריסטים לא מבחינים בין יהודי, ערבי, רוסי, נוצרי, צ'רקסי, בודהיסטי, מוסלמי או אפילו בעלי חיים.
הטרוריסטים רוצחים ללא הבחנה.
כשפניתי להנהלת האוניברסיטה במכתב רשמי, בדרישה לקבל הבהרה מה בכוונת האוניברסיטה לעשות כנגד הסטודנטית (שנכון לאותו רגע: מחקה את כלל הפוסטים והפרופיל שלה, אולם לא ידעה כי הסטודנטים צילמו מסך…) לא נעניתי כלל. עד לכתיבת שורות אלו אין מענה.
לעומת זאת, כשביקשתי לקיים מחאה על התבטאויות תומכות טרור ולדאוג לקמפוס נקי מתמיכה בטרור – תוך שעות ספורות קיבלנו תשובה שלילית, ואיסור מוחלט מטעם הדיקנית לקיים את הפעילות. תשובה שאינה משתמעת לשני פנים – סתימת פיות לסטודנטים, שאינם רוצים לתת רוח גבית לטרור.
*אני חוזר: מענה על מכתב רשמי בנוגע לסטודנטית תומכת טרור לא נתקבל עד רגע זה, ולעומת זאת בקשה לקיום מחאה שקוראת לאסור תמיכה בטרור בקמפוס נאסרה תוך שעות אחדות מרגע הגשת הבקשה להנהלה.*
הדבר הוליד צורך לקיים הפגנה *מחוץ לכותלי אוניברסיטת בר אילן, שכן מנעו מאיתנו את זכות המחאה*, מחאה אליה הגיעו עשרות סטודנטית מכל רחבי הקמפוס והצטרפו אזרחים ועוברי אורח נוספים.
אמשיך לפעול למען ביטחון הסטודנטים ולהילחם בתמיכה בטרור ברחבי האקדמי בכל עת.
תחי מדינת ישראל! ??
(נ.ב – הספרון שאתם רואים בידי, "נכבה חרטא", נאסר לחלוקה בקמפוס בר אילן – ככל שלא תוסרנה ממנו עובדות היסטוריות ותעבורנה צנזור. "חופש הביטוי" ו "וחופש אקדמי", עלאק).
תעודת עניות לאקדמיה הישראלית.

2 תגובות

  1. בר אילן? האוניברסיטה הדתית, מה קורה כאן. חשבתי שהם אוהבים את המדינה, שהם מקורבים ליהדות. איזו הפקרות, שחיתות. אסור לוותר.
    צריך לחוקק חוק, שלא יוקצב התקציב השנתי אם לא יפוטרו מרצים מסיתים ושקרנים. כל מסית כזה, התקציב יתעכב. ואני סומכת עלמאם תרצו שיצליחו להגיע לחוק כזה.

  2. מעניין למה אין תמונות שלהם, צילומים ? פוחדים שיזהו אותם. פוחדים שיתקפו אותם ברחוב, שיעשו להם שיימינג. חבל אני הייתי עושה להם שיימינג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אירועי פוליטיזציה באקדמיה:

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

חתמו על עצומה לחופש אקדמי בישראל

בעת החתימה אני מאשר/ת קבלת דואר אלקטרוני ומסרונים מתנועת אם תרצו