מרצה במכללה: "חיילי צה"ל הם פושעי מלחמה לפי כל קריטריון"

ד"ר עופר כסיף, מרצה במכללה האקדמית תל-אביב- יפו, שוב מסית נגד חיילי צה"ל וקורא להעמיד אותם לדין בהאג

https://www.20il.co.il/%D7%9E%D7%A8%D7%A6%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%94-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%99-%D7%A6%D7%94%D7%9C-%D7%94%D7%9D-%D7%A4%D7%95%D7%A9%D7%A2%D7%99-%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%94-%D7%9C/

ד"ר כסיף מכה שוב: אחרי שזומן לשיחת הבהרה עם דיקן המכללה האקדמית תל אביב יפו וסגנית נשיא המכללה, לאחר שהשווה את ממשלת ישראל לממשלה הנאצית וכינה את חיילי צה"ל רוצחים, ד"ר כסיף שב לסורו.

בהקלטה משיעור שהתקיים היום במכללה והגיעה לידי חדשות 20, נשמע ד"ר כסיף אומר: "מי שחי בעזה חי בגטו והוא מתמרד נגד הכובש שסוגר אותו בגטו. מי שהולך ומפגין בימי שישי במקומות אחרים נאבק על החירות שלו. מי שיורה בהם (בערבים) זה חבורה של רוצחים (חיילי צה"ל) שאני מקווה מאוד שיעמדו לדין בהאג. כי הם פושעי מלחמה לפי כל קריטריון", אומר כסיף ומוסיף דברים קשים על המתיישבים ביהודה ושמרון: "המתנחלים הם פולשים והם לא צריכים להיות שם ודמם בראשם".

נדגיש כי המכללה האקדמית תל אביב יפו הינה מכללה ציבורית שמקבלת תקציבים מהמדינה. מהאקדמית תל אביב יפו נמסר: ״טענות התחקיר ייבדקו לעומקן. דבריו של המרצה, כפי שהוצגו בכתבתכם, אינם מייצגים את עמדתה של המכללה".

נזכיר כי לפני כחודש, חשפנו כאן הקלטה של ד"ר כסיף שאמר לסטודנטים במהלך שיעור אקדמי: "יש בגבול עזה טבח של חפים מפשע. חלק נכבד ורוב האנשים שנרצחו ונורו על ידי צלפים, זה אנשים שלא היו חמושים ולא סיכנו אף אחד וירו בהם כמו במטווח ברווזים".

כסיף אמר גם: "בשיח הישראלי שממשלת ישראל הנוכחית יצרה, זה לגיטימי להרוג ערבים. ככה מדרדרים לתהום למה שקרה בגרמניה לפני 80 שנה. זה בדיוק התהליך", גרס ד"ר כסיף. מיותר לציין שאין לשיח הזה שום קשר לסילבוס של הקורס המדובר.

במהלך הקלטה שהגיע לידי ערוץ 20 נשמע ד"ר כסיף כשהוא מתבטא נגד סטודנט שלא יכל לשמוע את דבריו ויצא מהכיתה: "האדון שיצא כי זה לא נוח לו הוא חלק מהבעיה. הוא הסימפטום של הבעיה. הוא גם קורבן של הבעיה", אמר המרצה על סטודנט שלו. עלינו להרים את קולנו נגד הפשעים האלה".

אירועי פוליטיזציה באקדמיה:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

מרצים שותפים:

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
Would love your thoughts, please comment.x

חתמו על עצומה לחופש אקדמי בישראל

בעת החתימה אני מאשר/ת קבלת דואר אלקטרוני ומסרונים מתנועת אם תרצו