להקה אשר קראה לישראל ׳רוצחים׳ ו׳נאצים׳ ותומכת ב-BDS הופיעה באוניברסיטת בן גוריון

ביום שני (5.11) להקת "דם" (DAM) של תאמר נפאר, הידועה במסריה האנטי ישראלים והאנטי ציוניים, מגיעה לאירוע פתיחת שנה באוניברסיטת בן גוריון שמפיקה אגודת הסטודנטים.
איזה כיף לנו? זהו, שלא.
האוניברסיטה ציבורית ומתוקצבת מכספכם, תקציבי האגודות גם הם מגיעים מכם.
ומה הבעיה? בשנת 2014 השתתפה הלהקה במערכון ששודר בחו"ל בעל ניחוח אנטישמי בו ישראל שולטת בארה"ב, מבצעת פשעים, גוזלת אדמות ואף הורגת חמאסניק "תמים". במערכון הלהקה קוראת בגלוי לתמוך בתנועת החרם נגד ישראל – BDS. שיא הצביעות – מצד אחד קוראים להחרים את המדינה ומהצד השני נהנים מבמה במוסד ציבורי וכסף ציבורי. 

לכתבה בבאר שבע נט > לחצו כאן

2. להקת "דם" (DAM) , היא להקה קיצונית, לאומנית, מסיתה הידועה במסריה האנטי-ציוניים והאנטי-ישראליים.
3. בשיר מוכר של הלקה ששמו "מין אירהאבי"[2] (מיהו הטרוריסט, בעברית) – מאשימה הלהקה את ישראל בגזל ("איך אני המחבל כשלקחתם את אדמתי?" ו"גזלתם את כל רכושי כשאני חי במולדתי"),רצח ("אתם רוצחים אותנו כמו שרצחתם את אבותינו" ו"בטח שכחתם שקברתם את הורינו תחת חורבות בתינו"), משווה את ישראל לנאצים ("אתם דמוקרטיה? יותר כמו הנאצים") ומסרים מסיתים נוספים.
4. בשירם "יש להם רק טנקים"[3] שביצעו הם שרים "הם הורסים את בתינו והורגים את ילדינו", "הציונות הכושלת היא גזענית וטרוריסטית", והשיר נסוב סביב האינתיפאדה ורצון להביס את הציונות.
5. במערכון משנת 2014[4] ששודר בחו"ל בהפקת Juice Rap News ובעל ניחוח אנטישמי מובהק, נטען שישראל גוזלת אדמות, מבצעת פשעים נגד האנושות, הורגת מחבל חמאס "תמים", היהודים באופן אנטישמי ממש מוצגים כמי ששולטים באמריקה ומשתמשים בכסף שלה ל"פשעים" שלה. להקת דם מופיעה במערכון זה ומספקת רוח גבית לשקרים ולהסתה, וכן קוראים בקולם לתמיכה בתנועת החרם.
6. תאמר נפאר, אחד מחברי הלהקה, לקח חלק בשיר וקליפ ובו קריאה להשתמטות וקריאה לבני נוער ערבים לא לשרת בצה"ל ובשירות לאומי[5]. בפזמון הם שרים: "לקחו לנו את האדמה, לקחו לנו את הזהות, הלבישו אותנו בנעליים ובמדי צבא…יש לך פצצות תאורה, אבל עדיין אין תאורה ברחוב שלך". בהמשך השיר הם שרים: "יש לי חלום לסיים את שלטון המדינה היהודית".


אירועי פוליטיזציה באקדמיה:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

מרצים שותפים:

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

0
Would love your thoughts, please comment.x

חתמו על עצומה לחופש אקדמי בישראל

בעת החתימה אני מאשר/ת קבלת דואר אלקטרוני ומסרונים מתנועת אם תרצו