הפגנת תמיכה בטרור באוניברסיטה העברית בירושלים

צפו ושתפו! הפקולטה למדעי הטרור באוניברסיטה העברית ממשיכה לשגשג>>

"ציונים החוצה", "מהים עד הנהר פלסטין ערבית", "ישראל מדינת טרור". קריאות אלו ועוד הושמעו בהפגנה השבוע באוניברסיטה העברית, הפגנה שנועדה לטעת פחד בליבם של הסטודנטים היהודים.

ומה עורר את "הזעם הקדוש" של הלאומנים הערבים ששלח אותם לקיים את הפגנת ההפחדה הזו? ובכן, הייתה זו עמדת הנצחה שהקימו פעילים ציונים של אם תרצו לזכרו של החייל רון קוקיא שנרצח בפיגוע בערד.

הפעילים שהקימו את העמדה ספגו קללות ואלימות אך בניגוד למה שציפו הפורעים – הם לא ויתרו. בהובלת רכז אם תרצו בירושלים Dudi Eltsufin הסטודנטים נשארו לעמוד לצד עמדת ההנצחה, הניפו דגלי ישראל ונלחמו את מלחמתה של החברה הציונית כולה.

אותנו הם לא יפחידו. אנחנו לא נזוז מילימטר.

 

צפו ושתפו! הפקולטה למדעי הטרור באוניברסיטה העברית ממשיכה לשגשג>>"ציונים החוצה", "מהים עד הנהר פלסטין ערבית", "ישראל מדינת טרור". קריאות אלו ועוד הושמעו בהפגנה השבוע באוניברסיטה העברית, הפגנה שנועדה לטעת פחד בליבם של הסטודנטים היהודים.ומה עורר את "הזעם הקדוש" של הלאומנים הערבים ששלח אותם לקיים את הפגנת ההפחדה הזו? ובכן, הייתה זו עמדת הנצחה שהקימו פעילים ציונים של אם תרצו לזכרו של החייל רון קוקיא שנרצח בפיגוע בערד. הפעילים שהקימו את העמדה ספגו קללות ואלימות אך בניגוד למה שציפו הפורעים – הם לא ויתרו. בהובלת רכז אם תרצו בירושלים Dudi Eltsufin הסטודנטים נשארו לעמוד לצד עמדת ההנצחה, הניפו דגלי ישראל ונלחמו את מלחמתה של החברה הציונית כולה.אותנו הם לא יפחידו. אנחנו לא נזוז מילימטר.תנועת אם תרצו

פורסם על ידי ‏תנועת אם תרצו‏ ב- יום חמישי, 7 בדצמבר 2017

צפו : האם ההפגנה נגד מדינת ישראל התקיימה באוניברסיטה העברית בירושלים או באוניברסיטת ביר-זית ברמאללה?

בהמשך לביזוי שולחן ההנצחה שהקימה תנועת אם תרצו לזכר החייל רון קוקיא ז"ל (אתמול)
קיימו היום התאים הערביים ביחד עם פעילי שמאל קיצוני הפגנה נגד מדינת ישראל.
בהפגנה נשמעו קריאות לחידוש האינתיפאדה, קריאות תמיכה במחבלים היושבים בבתי הכלא וקריאות "פלסטין מהנהר ועד הים" – וציונים החוצה".

לאור קריאות אלו יזמו פעילי אם תרצו בסניף ירושלים הפגנת תמיכה בישראל אליהם הצטרפו עשרות סטודנטים נוספים ופעילי התא הציוני לביא.

אנחנו נמשיך לחשוף ולהיאבק באנטי-ציונות ובתומכי הטרור באקדמיה וקוראים לפרופ' אשר כהן להתעורר לפני שזה יגמר באסון!

 

צפו ושתפו: האם ההפגנה נגד מדינת ישראל התקיימה באוניברסיטה העברית בירושלים או באוניברסיטת ביר-זית ברמאללה?בהמשך לביזוי שולחן ההנצחה שהקימה תנועת אם תרצו לזכר החייל רון קוקיא ז"ל (אתמול) קיימו היום התאים הערביים ביחד עם פעילי שמאל קיצוני הפגנה נגד מדינת ישראל. בהפגנה נשמעו קריאות לחידוש האינתיפאדה, קריאות תמיכה במחבלים היושבים בבתי הכלא וקריאות "פלסטין מהנהר ועד הים" – וציונים החוצה". לאור קריאות אלו יזמו פעילי אם תרצו בסניף ירושלים הפגנת תמיכה בישראל אליהם הצטרפו עשרות סטודנטים נוספים ופעילי התא הציוני לביא.אנחנו נמשיך לחשוף ולהיאבק באנטי-ציונות ובתומכי הטרור באקדמיה וקוראים לפרופ' אשר כהן להתעורר לפני שזה יגמר באסון!תנועת אם תרצו

פורסם על ידי ‏תנועת אם תרצו‏ ב- יום שלישי, 5 בדצמבר 2017

כתיבת תגובה