דרישה מאוניברסיטת אריאל – לא לקבל סטודנט שהורשע בשומר החומות

ארגון "אם תרצו" פנה אל אוניברסיטת אריאל בדרישה למנוע את חזרתו ללימודים של הסטודנט הערבי שהשתתף בפרעות בזמן מבצע "שומר חומות".

כפי שפרסמו בקול היהודי בשיתוף עם "ערי ישראל", הסטודנט צלאח ערפאת מהחוג להנדסת בניין באוניברסיטת אריאל, הורשע בהשתתפות בהתפרעויות בעיר רמלה וכן ביידוי אבנים על שוטרים. בהתפרעויות בהן השתתף, המון ערבי הבעיר פחים וצמיגים והצית דגלי ישראל. ערפאת הורשע כי יידה אבנים על שני שוטרים ואף פצע אחד מהם בברכו.

בגזר דינו כתבה השופטת איילה אורן כי מתסקיר שירות המבחן עולה שלימודיו הופסקו בעקבות המעצר, אך בכוונתו לחזור אליהם. אולם על אף חומרת העבירות ערפאת לא נשלח למאסר והשופטת גזרה עליו שמונה חודשי עבודות שירות בלבד.

בעקבות הפרסום, פנו בתנועת אם תרצו לאוניברסיטה ודרשו למנוע את חזרתו של הסטודנט אל הלימודים. שי רוזנגרטן, ראש אגף חינוך בתנועת "אם תרצו" מסר כי "לאחר בירור שקיימנו עם רשויות אוניברסיטת אריאל, הובהר לנו כי התוקף המורשע צלאח ערפאת אינו מהווה יותר סטודנט פעיל באוניברסיטה במשך חודשים ארוכים.

אנו קוראים להנהלת האוניברסיטה להשתמש בכל אמצעי העומדים לרשותם על מנת לחסום כל אפשרות של חזרתו של הסטודנט המורשע למוסד הלימודים ובכך לאיים על חבריו לספסל הלימודים. אין מקום לתומכי טרור באקדמיה, ובטח שלא לתוקפים אלימים".

לכתבה המלאה באתר הקול היהודי

אירועי פוליטיזציה באקדמיה:

סטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון טוענים כי ביקשו להפגין בעד הרפורמה וסורבו בניגוד לאישור שניתן למתנגדי הרפורמה שבוע לפני כן. מראש אגף חינוך בתנועת אם תרצו, שי רוזנגרטן, נמסר: "אוניברסיטת בן
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אלקנה כהן
אלקנה כהן
8 months ago

אריאל בבקשה תזרקו את הסטודנט צלאח ערפאת
הוא חלק מהפלשתנאצים
וכידוע האויבים פה רוצחי ילדים אונסי בחורות לא כדאי לתת להם ידע בשביל לבצע את הזוועות האלו

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

חתמו על עצומה לחופש אקדמי בישראל

בעת החתימה אני מאשר/ת קבלת דואר אלקטרוני ומסרונים מתנועת אם תרצו